• +90 (546) 136 18 05
  • info@woovv.com
0
  • Sepete

    Müşteri Panelinden Erişin

Satın Alma

Marketten alınan her bir web site şablonu tek bir alan adı için lisanslanır ve lisans yapılan alan adı için çalışır durumda teslim edilir. Kurulum sonrasında satın aldığınız web şablonunu yedeklemeniz ve güvenli bir şekilde saklamanız gerekir. Kaybedilen web şablon için daha sonra talebde bulunduğunuz da o günün satış fiyatı üzerinden tekrar ücret ödemeniz gerekir. Birden fazla alan adı için satın aldığınız web şablonlar içinde bu durum geçerlidir.


Her web şablonu için ilk satın alma işleminden sonraki kurulum ve gerekli eklentiler ücretsiz olarak kurulur ve teslim edilir. Diğer durumlarda tekrar kurulum taleb ettiğinizde sizden lisans ücreti alınaçağını bilmeniz gerekir.


Satın aldığınız şablonun yedeğini mutlaka alınız.

Lisans Alan Adı Değişikliği

Bir alan adı için aldığınız web site şablonunun daha sonra başka bir alan adı için lisans değiştirme istediğiniz dikkate alınmayacaktır ve böyle bir hizmetemiz yoktur. Lisansı yapılan web site şablonlarının lisans alan adlarında değişiklik yapılamaz.

Düşen ya da Satışı Yapılan Alan Adları İçin Lisans

Bir şablon satın aldığınız da ve lisans lı alan adında kullanmaya başladığınız da satın aldığınız web şablon ömürlük lisans ile geçerli alan adında çalşır. Daha önceden lisanslı bir web şablona ait alan adı düştü ve yeni sahibi aynı şablonu taleb ettiğinde, daha önce lisans verilmiş alan adı sahibinden bunu teğmin edebilir ve web sitesinde kullanabilir. Ancak yedeğini teğmin edemediği ve tekrar lisanslı şablonu taleb etmesi durumunda tekrar satın alma işlemi gerçekleştirmek zorundadır. Satışı yapılan her web site şablonu için satın alma işleminden sonra, kurulan şablonun yedeğinin alınması satın alan kişinin sorumluluğundadır.


Yedeklerniz var ancak kurulum yapamıyorsanız, teknik destek ekibimizle iletişim kurup, kurulum ücretini ödemenizin hemen ardından temanız sizin için aktif edilir. Satışı yapılan alan adları için ise, satın alan kişinin lisans sahibinden temanın yedeğini alması, satış yapan lisans sahibinin ise şablon yedeklerini yeni lisans sahibine aktarması gerekir.

Şablon Değiştirme ya da Yeniden Satın Alma ve İade

Satın alınan bir şablonun başka bir eş değer fiyat aralığındaki şablon ile değiştirilmesi mümkün değildir. Açık kaynak yada kısmen açık kaynak kod ile teslim edilmiş bir yazılımsal program yada konu üzere web şablon bir kez lisans yapılıp teslim edildiğinde ömür boyu lisansı yapılan alan adı üzerinde çalışır. Bu lisansın iptal edilmesi ya da lisans verilen alan adında çalışmasının kapatılması mümkün değildir.


Bu şekilde oluşan bir durumda aldığınız web şablonu değiştirme talebiniz gereçekleşmiycektir. Aynı alan adı için değiştirmek istediğiniz web şablonu tekrar satın almanız gerekir. Lisanslama işleminin hemen ardından kurulumunuz tekrar lisans ücreti almaksızın ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir.


Yine aynı şekilde bir iade talebinde bulunamazsınız. Yukarıda da yazıldığı gibi, acık kaynak kod yada kısmen acık kaynak kodlu bir yazılım veya program lisans ve kurulum işlemi ardından iptal edilemez veya kullanılabilirliği durdurulamaz. Her tema satışı sonrasında lisans işlemi tarafımızdan PHP karartma ioncube encoder hizmeti ücretli bir şekilde kullanılır ve bu ücret tema satışında size yansıtılmaz.

Sözleşme Kabulü

Woovv.Com Market ve buna bağlı tüm hizmetlerin satışı ve kurulumlarında bu satış sözleşmesi geçerlidir. Üye kaydı ile hesap oluşturan her müşteri bu satış sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılır.

E-BÜLTEN

Haber bültenimize abone olun indirimli ürünlerden haberiniz olsun