• +90 (546) 136 18 05
  • info@woovv.com
0
  • Sepete

    Müşteri Panelinden Erişin

Satışı yapılan her web şablonu tek bir alan adı üzerinde çalışacak şekilde lisanslanır. İlk kurulum için herhangi bir lisans ücreti alınmaz. Şablonun kaybedilmesi ya da hosting altyapısından kaynaklı durumlarda tekrar lisanslama gereği duyulur ise lisans ücreti kadar tutar tarafınızdan ödenir. Kurulum işlemi bitiminin hemen sonrasında email yolu ile bilgilendirlir web site şablonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her şablon tek bir alan adı için lisanslanır. Birden fazla alan adı için lisans taleb ederseniz her alan adı için aynı tema ücretini ödemeniz gerekir.

Bir şablon satın aldığınız da şablon yedeğinizi almanız ve saklamanız gerekir. Bu tip durumlarda yedeğinizde mevcut olan dosya ile güncellebilirsiniz. Yapamadığınız takdirde bizimle iletişime geçtiğiniz vakit teknik desetek ekibimiz size ücretiz yardımcı olacaktır.

WordPress hakkında herhangi bir bilgiye sahip değilseniz endişelenmeyin. Teknik ekibimiz zaten ücretsiz kurulum gerçekleştirmektedir. İçerik ekleme için ise size uzaktan bağlantı yolu ile her an destek verir ve öğrenmenize yardımcı olur.

Sadece temenın çalışması için ihtiyac duyan bir eklenti var ise, şablon kurulumu esnasında bu eklentileride kurup aktif ediyoruz. Harici sizin kurmak ve kullanmak istediğiniz bir eklenti var ise kendinizin kurması gerekmektedir.

Web sitesi yayınlamak için gerçekletirmeniz gereken birden fazla adım vardır. Eğer henüz bir web siteniz yok ve bunu oluşturmak istiyorsanız teknik ekibimiz ile iletişim geçin. Size tüm adımlar hakkında bilgi verecek ve destek olaçaktır.

Her şablon tek bir alan adı için lisanslanır. Yeni bir alan adında daha önce kullanıdığınız şablonu kullanamazsınız. Tekrar satın almanız gerekir.

Kurulum işleminden sonra aldığınız yedeğinizi aktif ettiğiniz zaman satın aldığınız şablon sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Yedeğiniz yok ise tekrar kurulum ücreti ödemeniz gerekir. Düşen veya satışı yapılan alan adları için lisanslı şablon yedeği elinizde yok ise tekrar ücret ödemeniz gerekir. Bu tip durumla karşılaşmamak için lütfen kurulum sonrası yedeğinizi alınız ve güvenli bir şekilde saklayınız.

E-BÜLTEN

Haber bültenimize abone olun indirimli ürünlerden haberiniz olsun